Inwestuj i zarabiaj z Nautikka Invest

Inwestowanie w apartamenty wakacyjne stanowi doskonałą alternatywę dla lokat bankowych, obligacji skarbowych, czy wynajmu mieszkań w tradycyjnym, długoterminowym systemie.

Od lat zajmują się zarządzaniem najmem krótkoterminowym nieruchomości zlokalizowanych w wyjątkowych, turystyczno-wypoczynkowych lokalizacjach. Aktualnie spółka zarządza najmem nie tylko swoich apartamentów, ale także apartamentami klientów. Przedstawiane prognozy rentowności wykonujemy w oparciu o realne wyniki wypracowane przez spółkę z najmu apartamentów w Krynicy Morskiej.

8%

Prognozowany roczny dochód
od zainwestowanej kwoty netto*

13 lat

Prognozowany zwrot z inwestycji. 
Inwestycja zabezpieczona aktem własności.
ajmem w Państwa imieniu zarządza Nautikka Invest.

odlicz VAT

Możliwość odliczenia podatku VAT od zakupu apartamentu nawet dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

*po potrąceniu prowizji za zarządzanie dla Nautikka Invest

Stopy zwrotu z wybranych inwestycji

Kluczem do sukcesu polegającego na osiągnięciu wysokiej rentowności Państwa inwestycji jest powierzenie zarządzania najmem apartamentu profesjonalistom, którzy wiedzą jak skutecznie pozyskiwać klientów na pobyty wakacyjne zarówno w niskim jak i wysokim sezonie.

Dodatkowym atutem tego rodzaju inwestycji jest zabezpieczenie w formie aktu własności lokalu , który daje gwarancję bezpieczeństwa. Jedną z największych korzyści takiej lokaty kapitału jest jej bezobsługowość oraz wysoka stopa zwrotu. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że wszystkie czynności operatorskie wykonywane są przez doświadczony zespół ekspertów z Nautikka Invest.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami współpracy.

Lokata bankowa

1,1%

Obligacje skarbowe 10-letnie

2,7%

Wynajem mieszkania długoterminowy

4,8%

Apartamenty Nautikka*

8%

Źródła:

"11,34 zł zysku w skali roku. Oprocentowanie lokat jeszcze nigdy nie było tak niskie (...) zysk w wysokości 1,1 proc. w skali roku." - www.money.pl
"2,70 % w pierwszym rocznym okresie odsetkowym, w kolejnych rocznych okresach odsetkowych: marża 1,50% + inflacja, z roczną kapitalizacją odsetek." - www.obligacjeskarbowe.pl
"Coraz więcej osób zainteresowanych jest inwestowaniem w nieruchomości, (...) obecnie, kupując mieszkanie, możemy spodziewać się średnio 4,84% zysku netto w skali roku." - Puls Biznesu
"Rentowność aparthoteli w Polsce jest wyższa niż uzyskiwana z mieszkań na wynajem. Przewyższa też rentowność, jaką można uzyskać z lokat bankowych lub obligacji." - www.propertynews.pl

Kredyty

Przy okazji finansowania zakupu apartamentu kredytem bankowym, rekomendujemy skorzystanie z usług specjalisty ds. kredytów hipotecznych, który bezpłatnie pomoże uzyskać rzetelne informacje na temat ofert poszczególnych banków.

Dzięki naszej ofercie mogą Państwo skorzystać z porady niezależnego doradcy kredytowego z wieloletnim doświadczeniem na rynku kredytów hipotecznych. Ekspert pomoże na wszystkich etapach procedury kredytowej.

kontakt