Nasze inwestycje

Nautikka Invest to firma deweloperska specjalizująca się w budowie luksusowych apartamentów inwestycyjnych, zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach turystyczno-wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Nautikka Park

Nautikka Park

Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu lasu w odległości 250m od głównej plaży, do której prowadzi reprezentacyjny deptak. Dojście do centrum Krynicy, gdzie znajdują się liczne restauracje i sklepy zajmuje około 5 minut. W ramach przedsięwzięcia powstaną 84 apartamenty rozplanowane na 4 kondygnacjach w dwóch budynkach. W segmencie od strony północnej zaplanowano dominantę architektoniczną stanowiącą piątą kondygnację. Pod kompleksem przewidziano 2-poziomową hale garażową na 58 pojazdów osobowych. W obiekcie zostaną zamontowane trzy cichobieżne windy zapewniające komfortowy dostęp na wszystkie kondygnacje.

zobacz więcej
Nautikka Resort

Nautikka Resort

Nautikka Resort to kameralna inwestycja zlokalizowana w wyjątkowym punkcie w Krynicy Morskiej przy ulicy Niskiej / Wodnej w odległości 250 m od plaży przy Zalewie Wiślanym i 650 m od plaży nad Zatoką Gdańską. Dojście do nowoczesnej mariny zajmuje niecałe dziesięć minut. Bliskość atrakcji turystycznych, a zarazem położenie w spokojnej okolicy, sprawiają że Nautikka Resort to doskonała lokalizacja. Cisza, spokój i poczucie przestrzeni. W ramach przedsięwzięcia, na dwóch działkach budowlanych o łącznej powierzchni 2061 m2, powstaną dwa budynki mieszkalne z 16 apartamentami i 19 zewnętrznymi miejscami postojowymi

zobacz więcej
Villa Nautikka - gotowe do odbioru!

Villa Nautikka - gotowe do odbioru!

Kameralne apartamenty z widokiem na Zalew Wiślany.

W ramach przedsięwzięcia powstało 12 komfortowych apartamentów rozmieszczonych na czterech kondygnacjach w jednym budynku. Powierzchnia poszczególnych apartamentów wynosi od 27 do 34 m2. Wszystkie apartamenty zostały wykończone \"pod klucz\" wraz z kompletnym wyposażeniem w meble ruchome tj. sofy, szafy i agd.

zobacz więcej