Nie wprowadzono slajdów.

Udogodnienia

Nautikka Resort to kameralna inwestycja stworzona z myślą o klientach pragnących wypoczywać w komfortowych warunkach, z dala od zgiełku, jednak blisko atrakcji turystycznych.

W budynkach przewidzieliśmy następujące udogodnienia:

  • wszystkie apartamenty z osobną sypialnią,
  • dwupoziomowe apartamenty z antresolami,
  • drzwi wejściowe wyposażone w czynniki magnetyczne,
  • klimatyzacja w standardzie,
  • funkcjonalna klatka schodowa i szerokie korytarze,
  • plac zabaw dla najmłodszych,
  • miejsce do grilowania,
  • duży parking pozwalający na bezproblemowe manewrowanie      pojazdem.

Wykończenie “pod klucz” opcja dodatkowa:

Apartament w standardzie deweloperskim wyposażony w klimatyzację, podnoszącą komfort użytkowania w sezonie letnim, drewniane okna, drzwi antywłamaniowe z czytnikami kart, parapety z konglomeratu.

Kompletne wykończenie pod klucz i wyposażenie apartamentu z meblami ruchomymi – w ramach opcji dodatkowej do uzgodnienia – mogą Państwo wybrać jeden z trzech wariantów wykończenia apartamentu prezentowanych poniżej.

1.
2.
3.

Nautikka Resort to kameralna inwestycja zlokalizowana w wyjątkowym punkcie Krynicy Morskiej przy ulicy Niskiej Wodnej w odległości 250 m od plaży przy Zalewie Wiślanym i 650 na plaży nad Zatoką Gdańską. Dojście do nowoczesnej mariny znajduje niecałe dziesięć minut. Bliskość atrakcji turystycznych i jednocześnie położenie w spokojnej okolicy sprawiają że Nautikka Resort o doskonała lokalizacja.

#

Doskonała lokalizacja

 

Położenie wśród przyjaznej zabudowy apartamentowo-pensjonatowej klika minut od paży nad Zalewen Wiślanym, mariny oraz centrum z wieloma aktrakcjami i restauracjami.

Balkony i ogródki

Apartamenty wyposażone są w balkon lub ogródek tak, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania w sezonie letnim.

#

Nowoczesna i wyróżniająca się zabudowa

Nowoczesny i jednocześnie ponadczasowy projekt autorstwa pracowni specjalizującej się w projektowaniu nadmorskich hoteli, aparhoteli i apartamentowców.

#
#
#
#

Solidne materiały budowlane wysokie jakości

Solidna konstrukcja żelbetonowa z wypełnieniem z bloków SILKA. Ocieplenie warstwą styropianu o grubości 20cm. Okładzina z naturalnego drewna, płyt włókno-cementowych i tynku silikonowego.

Zarzadzanie najmem

Nabywając apartament w Nautikka Resort mogą Państwo skorzystać z naszej usługi zarządzania najmem. Zajmiemy się pozyskaniem klientów, sprzątaniem apartamentu oraz wszelkimi formalnościami, które są z tym związane.

#

Inwestycja i własne miejsce nad morzem

Połączenie własności reprezentacyjnego apartamentu z możliwością generowania dochodu z najmu. Doskonała lokalizacja pożądana przez wakacyjnych turystów.

Lokalizacja

Nautikka Resort to kameralna inwestycja zlokalizowana w wyjątkowym punkcie Krynicy Morskiej przy ulicy Niskiej Wodnej w odległości 250 m od plaży przy Zalewie Wiślanym i 650 mod plaży nad Zatoką Gdańską. Dojście do nowoczesnej mariny znajduje niecałe dziesięć minut.

slide
slide
slide

Krynica Morska, ul. Niska