Logo Nautikka Resort
budynek Nautikka Resort
Budynek 1 Budynek 1 budynek 2 budynek 2
floor1 floor2 floor3 floor4
Nr Budynek Kondygnacja Powierzchnia użytkowa
1D II piętro + antresola 51,56m2
lub

Budynek 1

Budynek 2

Budyne 1 / parter
Budyne 1 / parter
Budynek

Nautikka Resort

Apartament 2/1D

Apartament, za sprawą optymalnej powierzchni użytkowej i świetnie zaplanowanej funkcji, stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów poszukujących lokalu na wynajem krótkoterminowy z dużym potencjałem rentowności.

2/1D
 
pobierz pdf
Nr mieszkania
1D
Kondygnacja
piętro + antresola
Budynek
II
Powierzchnia użytkowa *:
51,56m2

Technologia wykonania budynków:

Budynki zostaną wykonane w konstrukcji żelbetowej z wypełnieniem z bloczków Silka. Stropy międzykondygnacyjne żelbetowe. Ściany działowe z bloczków silka. Dach o konstrukcji drewnianej przykryty płaską dachówką ceramiczną w kolorze antracytowym. Ocieplenie o gr. 20 cm ze styropianu wykończonego tynkiem silikonowym typu baranek 1mm. Miejscami okładziny z płyt włóknocementowych montowanych na stelażu systemowym. Części wspólne wykończone w wysokim standardzie. Ściany korytarza cekolowane i malowane na kolor. Wejścia do apartamentów wyposażone w estetyczne portale w kolorze skrzydeł drzwiowych.

Z myślą o wakacyjnym przeznaczeniu projektowanych budynków, na terenie inwestycji przewidziano parking dla samochodów osobowych z bezpośrednim wjazdem z drogi gminnej. Każdy apartamant będzie posiadać jedno dedykowane miejsce postojowe. Dla zainteresowanych przewidzieliśmy możliwość dokupienia dodatkowego miejsca postojowego. Pomiędzy budynkami zlokalizowano plac zabaw dla najmłodszych gdzie zamontowane zostaną urządzenia rekreacyjne tj. zjeżdżalnie, huśtawki i piaskownica. Na terenie nie zabraknie również wydzielonych miejsc postojowych dla rowerów.

Udogodnienia

Nautikka Resort to kameralna inwestycja stworzona z myślą o klientach pragnących wypoczywać w komfortowych warunkach, z dala od zgiełku, jednak blisko atrakcji turystycznych.

W budynkach przewidzieliśmy następujące udogodnienia:

  • wszystkie apartamenty z osobną sypialnią,
  • dwupoziomowe apartamenty z antresolami,
  • drzwi wejściowe wyposażone w czynniki magnetyczne,
  • klimatyzacja w standardzie,
  • funkcjonalna klatka schodowa i szerokie korytarze,
  • plac zabaw dla najmłodszych,
  • miejsce do grilowania,
  • duży parking pozwalający na bezproblemowe manewrowanie      pojazdem.

Wykończenie “pod klucz” opcja dodatkowa:

Apartament w standardzie deweloperskim wyposażony w klimatyzację, podnoszącą komfort użytkowania w sezonie letnim, drewniane okna, drzwi antywłamaniowe z czytnikami kart, parapety z konglomeratu.
Kompletne wykończenie pod klucz i wyposażenie apartamentu z meblami ruchomymi – w ramach opcji dodatkowej do uzgodnienia – mogą Państwo wybrać jeden z trzech wariantów wykończenia apartamentu prezentowanych poniżej.

1.
2.
3.

Nautikka Resort to kameralna inwestycja zlokalizowana w wyjątkowym punkcie Krynicy Morskiej przy ulicy Niskiej/Wodnej w odległości 250 m od plaży przy Zalewie Wiślanym i 650 mod plaży nad Zatoką Gdańską. Dojście do nowoczesnej mariny znajduje niecałe dziesięć minut. Bliskość aktrakcji turystycznych i jednocześnie położenie w spokojnej okolicy sprawiają że Nautikka Resort o doskonała lokalizacja.

#

Doskonała lokalizacja

 

Położenie wśród przyjaznej zabudowy apartamentowo-pensjonatowej klika minut od paży nad Zalewen Wiślanym, mariny oraz centrum z wieloma aktrakcjami i restauracjami.

Balkony i ogródki

Apartamenty wyposażone są w balkon lub ogródek tak, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania w sezonie letnim.

#

Nowoczesna i wyróżniająca się zabudowa

Nowoczesny i jednocześnie ponadczasowy projekt autorstwa pracowni specjalizującej się w projektowaniu nadmorskich hoteli, aparhoteli i apartamentowców.

#
#
#
#

Solidne materiały budowlane wysokie jakości

Solidna konstrukcja żelbetonowa z wypełnieniem z bloków SILKA. Ocieplenie warstwą styropianu o grubości 20cm. Okładzina z naturalnego drewna, płyt włókno-cementowych i tynku silikonowego.

Zarządzanie najmem

Nabywając apartament w Nautikka Resort mogą Państwo skorzystać z naszej usługi zarządzania najmem. Zajmiemy się pozyskaniem klientów, sprzątaniem apartamentu oraz wszelkimi formalnościami, które są z tym związane.

#

Inwestycja i własne miejsce nad morzem

Połączenie własności reprezentacyjnego apartamentu z możliwością generowania dochodu z najmu. Doskonała lokalizacja pożądana przez wakacyjnych turystów.

Lokalizacja

Nautikka Resort to kameralna inwestycja zlokalizowana w wyjątkowym punkcie Krynicy Morskiej przy ulicy Niskiej/Wodnej w odległości 250 m od plaży przy Zalewie Wiślanym i 650 mod plaży nad Zatoką Gdańską. Dojście do nowoczesnej mariny znajduje niecałe dziesięć minut.

slide
slide
slide

Krynica Morska, ul. Niska