Prestiżowe inwestycje w nadmorskie nieruchomości

Nautikka Invest Sp. z o. o. to firma deweloperska specjalizująca się w budowie nadmorskich apartamentów inwestycyjnych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscowościach turystyczno-wypoczynkowych na polskim wybrzeżu.

Profil działalności spółki skoncentrowany jest na dwóch uzupełniających się obszarach: budowie i sprzedaży apartamentów oraz zarządzaniu najmem krótkoterminowym. Inwestycje realizowane przez Nautikka Invest powstają wyłącznie w starannie wybieranych i prestiżowych lokalizacjach od lat cenionych przez turystów.

Projekty wszystkich inwestycji tworzone są przez renomowane pracownie architektoniczne, posiadające wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu apartamentów wakacyjnych.

W realizowanych inwestycjach stawiamy na wysoką jakość i trwałość stosowanych materiałów oraz dbałość o detale wykończeniowe apartamentów, części wspólnych i zagospodarowania terenu.

Najmem apartamentów zarządzamy na prostych i przejrzystych zasadach. 
Prognozy rentowności tworzymy w oparciu o realne wyniki wypracowane przez spółkę w ramach najmu apartamentów znajdujących się we własnym portfelu jak i tych, zarządzanych w imieniu naszych klientów.

 

Decydując się na współpracę z Nautikka Invest mogą Państwo liczyć na ponadprzeciętną rentowność w postaci przychodów z najmu krótkoterminowego oraz wzrostu wartości nieruchomości w czasie. A wszystko to dzięki starannej selekcji naszych lokalizacji, nowoczesnym i ponadczasowym projektom oraz wysokiej jakości materiałów i wykonania.

Nad całością działań związanych z procesem inwestycyjnym i późniejszym zarządzaniem najmem czuwa doświadczony zespół założycieli Nautikka Invest Sp. z o. o. oraz wyselekcjonowana grupa wysokiej klasy specjalistów gwarantujących sukces każdego z realizowanych przedsięwzięć.

Nautikka Invest to:

Inwestycje budowlane

w odległości nie większej niż 1000 m od morza

Projekty architektoniczne

autorstwa 
renomowanych pracowni

Wieloletnie doświadczenie

w zarządzaniu 
najmem krótkoterminowym

Nautikka invest

Misja

Naszą misją jest pomaganie inwestorom indywidualnym w bezpiecznym lokowaniu wolnych środków finansowych na rynku nieruchomości wakacyjnych poprzez dostarczanie prestiżowych inwestycji apartamentowych zlokalizowanych w najlepszych lokalizacjach na styku lądu i morza.

Wizja

Wizją naszej firmy jest zdecydowane i zrównoważone dążenie do osiągnięcia statusu lidera wśród deweloperów mieszkaniowych, oferujących apartamenty inwestycyjne z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy. Cel ten chcemy osiągnąć umożliwiając naszym klientom lokowanie środków w starannie zaplanowanych i przemyślanych inwestycjach mieszkaniowych, ukierunkowanych na maksymalizację zysków z najmu wykonywanego przez naszą firmę na partnerskich zasadach współpracy. 

DZIAŁAMY, BAZUJĄC 
NA STRATEGICZNYCH WARTOŚCIACH.

WCIELAMY JE W ŻYCIE W RELACJACH
Z KLIENTAMI, PARTNERAMI BIZNESOWYMI 
ORAZ PRACOWNIKAMI

Wiarygodność

Uczciwie doradzamy
najlepsze rozwiązania 

Zaangażowanie

Zawsze dajemy z siebie 100% naszych możliwości

Profesjonalizm

Jesteśmy ekspertami w naszej dziedzinie

Odpowiedzialność

Zawsze dotrzymujemy podjętych zobowiązań i danego słowa