Inwestuj i zarabiaj

razem z nautikka invest.

Zespół Nautikka Invest to prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie – ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Od lat zajmują się zarządzaniem najmem krótkoterminowym nieruchomości zlokalizowanych w wyjątkowych, turystyczno-wypoczynkowych lokalizacjach.
Aktualnie spółka zarządza najmem nie tylko swoich apartamentów, ale także apartamentami klientów. Przedstawiane prognozy rentowności wykonujemy w oparciu o realne wyniki wypracowane przez spółkę z najmu apartamentów w Krynicy Morskiej.

8%

Prognozowany roczny dochód
od zainwestowanej kwoty netto*

13 lat

Prognozowany zwrot z inwestycji.
Inwestycja zabezpieczona aktem własności.
Najmem w Państwa imieniu zarządza
Nautikka Invest.

Odlicz VAT

Możliwość odliczenia podatku VAT od zakupu apartamentu nawet dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

*po potrąceniu prowizji za zarządzanie dla Nautikka Invest

Inwestowanie w apartamenty wakacyjne stanowi doskonałą alternatywę dla lokat bankowych, obligacji skarbowych czy wynajmu mieszkań w tradycyjnym długoterminowym systemie.

Dodatkowym atutem tego rodzaju inwestycji  jest zabezpieczenie w formie aktu własności lokalu , który daje gwarancję bezpieczeństwa. Jedną z największych korzyści takiej lokaty kapitału jest jej bezobsługowość oraz wysoka stopa zwrotu. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że wszystkie czynności operatorskie wykonywane są przez doświadczony zespół ekspertów z Nautikka Invest.

Kluczem do sukcesu polegającego na osiągnięciu wysokiej rentowności Państwa inwestycji jest powierzenie zarządzania najmem apartamentu profesjonalistom, którzy wiedzą jak skutecznie pozyskiwać klientów na pobyty wakacyjne zarówno w niskim jak i wysokim sezonie.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z wykresem obrazującym potencjał inwestycyjny apartamentów znajdujących się w naszej ofercie

Lokaty bankowe
1.1%
Obligacje skarbowe 10 letnie
2.7%
Wynajem mieszkania długoterminowy
4.8%
Apartamenty Nautikka
8%

Rekomendacje.

Wyszukaj apartament dla siebie.