Nautikka Invest

Prestiżowe inwestycje w nieruchomości .

Nautikka Invest to firma deweloperska specjalizująca się w budowie nadmorskich apartamentów inwestycyjnych zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscowościach turystyczno-wypoczynkowych na polskim wybrzeżu.

Profil działalności spółki skoncentrowany jest na dwóch uzupełniających się obszarach: budowie i sprzedaży apartamentów oraz zarządzaniu najmem krótkoterminowym. Inwestycje realizowane przez Nautikka Invest powstają wyłącznie w starannie wybieranych i prestiżowych lokalizacjach od lat cenionych przez turystów. Projekty wszystkich inwestycji tworzone są przez renomowane pracownie architektoniczne, posiadające wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu apartamentów wakacyjnych. W realizowanych inwestycjach stawiamy na wysoką jakość i trwałość stosowanych materiałów oraz dbałość o detale wykończeniowe apartamentów, części wspólnych i zagospodarowania terenu.

Najmem apartamentów zarządzamy na prostych i przejrzystych zasadach. Prognozy rentowności  tworzymy w oparciu o realne wyniki wypracowane przez spółkę w ramach najmu apartamentów znajdujących się we własnym portfelu jak i tych, zarządzanych w imieniu naszych klientów

Decydując się na współpracę z Nautikka Invest mogą Państwo liczyć na ponadprzeciętną rentowność w postaci przychodów z najmu krótkoterminowego oraz wzrostu wartości nieruchomości w czasie. A wszystko to dzięki starannej selekcji naszych lokalizacji, nowoczesnym i ponadczasowym projektom  oraz wysokiej jakości materiałów i wykonania.
Nad całością działań związanych z procesem inwestycyjnym i późniejszym zarządzaniem najmem czuwa doświadczony zespół założycieli Nautikka Invest Sp. z o. o. oraz wyselekcjonowana grupa wysokiej klasy specjalistów  gwarantujących sukces każdego z realizowanych przedsięwzięć.  
nautikka invest - logotyp 2

Nautikka invest to:

Inwestycje w odległości

nie większej niż
1000 m od morza

Projekty architektoniczne

autorstwa renomowanych pracowni
Wieloletnie doświadczenie
w zarządzaniu najmem krótkoterminowym

MISJA.

Naszą misją jest pomaganie inwestorom indywidualnym w bezpiecznym lokowaniu  wolnych środków finansowych na rynku nieruchomości wakacyjnych poprzez dostarczanie prestiżowych inwestycji apartamentowych  zlokalizowanych w najlepszych lokalizacjach na styku lądu i morza.

WIZJA.

Wizją naszej firmy jest zdecydowane i zrównoważone dążenie do osiągnięcia statusu lidera wśród deweloperów mieszkaniowych, oferujących apartamenty inwestycyjne z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy. Cel ten chcemy osiągnąć umożliwiając naszym klientom lokowanie środków w starannie zaplanowanych i przemyślanych inwestycjach mieszkaniowych, ukierunkowanych na maksymalizację zysków z najmu wykonywanego przez naszą firmę na partnerskich zasadach współpracy. 

Działamy, bazując
na strategicznych wartościach.
Wcielamy je w życie w relacjach
z klientami, partnerami biznesowymi
oraz pracownikami.

NASZE WARTOŚCI TO.

WIARYGODNOŚĆ

Uczciwie doradzamy
najlepsze
rozwiązania

ZAANGAŻOWANIE

Zawsze dajemy z siebie
100%
naszych możliwości

PROFESJONALIZM

Jesteśmy ekspertami
w naszej
dziedzinie

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Zawsze dotrzymujemy podjętych zobowiązań
i danego słowa

Wierzymy, że powyższe zasady są niezbędne, by budować profesjonalną i ponadczasową markę.

Aktualności.