Nautikka Resort

Apartament 1/1.C. Wolny

Opis Apartamentu 1/1.C – Budynek nr 1

Apartament zlokalizowany od ul. Niskiej z widokiem na okoliczną niską zabudowę położony na pierwszym piętrze budynku nr 1. Na powierzchni 36,12 m2 plus 9,78 m2 (antresola) zaprojektowano przepiękny apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki. W salonie przewidziano przestrzeń na komfortową, trzyosobową sofę z funkcją spania, aneks kuchenny, stół jadalniany oraz szafę na ubrania. Sypialnia na poziomie „0” oraz na antresoli przewiduje duże łóżko małżeńskie, na których zmieszczą się zarówno dzieci jak i dorośli. Z salonu przewidziano wyjście na balkon o powierzchni 3 m2.

Technologia wykonania budynków:

Budynki zostaną wykonane w konstrukcji żelbetowej z wypełnieniem z bloczków Silka. Stropy międzykondygnacyjne żelbetowe. Ściany działowe z bloczków silka. Dach o konstrukcji drewnianej przykryty płaską dachówką ceramiczną w kolorze antracytowym. Ocieplenie o gr. 20 cm ze styropianu wykończonego tynkiem silikonowym typu baranek 1mm. Miejscami okładziny z płyt włóknocementowych montowanych na stelażu systemowym. Części wspólne wykończone w wysokim standardzie. Ściany korytarza cekolowane i malowane na kolor. Wejścia do apartamentów wyposażone w estetyczne portale w kolorze skrzydeł drzwiowych.

Wykończenie “pod klucz” opcja dodatkowa:

Apartament w standardzie deweloperskim wyposażony w klimatyzację, podnoszącą komfort użytkowania w sezonie letnim, drewniane okna, parapety z konglomeratu.
Kompletne wykończenie pod klucz i wyposażenie apartamentu z meblami ruchomymi – w ramach opcji dodatkowej do uzgodnienia – mogą Państwo wybrać jeden z trzech wariantów wykończenia apartamentu prezentowanych poniżej.

W cenie apartamentu nie jest zawarte miejsce postojowe.

* Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego

Adres:
Krynica Morska, ul. Niska
Termin odbioru:
II kwartał 2019
Parking:
Miejsce postojowe zewnętrzne
415 000 zł
Powierzchnia
36 m2
Dodatkowa powierzchnia
9 m2
Liczba pokoi
3
Liczba sypialni
2
Liczba łazienek
1
Rok budowy
2019
Piętro
2
Liczba pięter
2
Miejsce parkingowe
1
Plan.
Zapoznaj się dostępnymi wariantami wykończenia:.
Informacje dodatkowe .
  • Aneks kuchenny
  • Antresola
  • Balkon
  • Klimatyzacja
 

Kontakt.

Biuro Sprzedaży

Nautikka Invest.

+48 730 739 731, +48 508 661 683
inwestycje@nautikka-invest.pl
sprawdź

Polecane oferty.