Nautikka Resort

Apartament 2/0.B. Wolny

Wyjątkowo słoneczny apartament o powierzchni 36,25 m2 zaprojektowany dla 4 osób. Usytuowanie apartamentu na parterze budynku z dostępem do przestronnego ogródka o powierzchni około 80 m2 w połączeniu z południowo – zachodnią ekspozycją stanowi wspaniałe miejsce do wypoczynku w zaciszu własnego apartamentu. W lokalu przewidziano salon z aneksem kuchennym, indywidualną sypialnię oraz łazienkę. W salonie miejsce na wygodną sofę z funkcją spania, funkcjonalny aneks kuchenny, stolik jadalniany dla 4 osób oraz szafę na ubrania. W sypialni zaprojektowano dwuosobowe łóżko oraz szafę.

Technologia wykonania budynków:

Budynki zostaną wykonane w konstrukcji żelbetowej z wypełnieniem z bloczków Silka. Stropy międzykondygnacyjne żelbetowe. Ściany działowe z bloczków silka. Dach o konstrukcji drewnianej przykryty płaską dachówką ceramiczną w kolorze antracytowym. Ocieplenie o gr. 20 cm ze styropianu wykończonego tynkiem silikonowym typu baranek 1mm. Miejscami okładziny z płyt włóknocementowych montowanych na stelażu systemowym. Części wspólne wykończone w wysokim standardzie. Ściany korytarza cekolowane i malowane na kolor. Wejścia do apartamentów wyposażone w estetyczne portale w kolorze skrzydeł drzwiowych.

Wykończenie “pod klucz” opcja dodatkowa:

Apartament w standardzie deweloperskim wyposażony w klimatyzację, podnoszącą komfort użytkowania w sezonie letnim, drewniane okna, drzwi antywłamaniowe z czytnikami kart, parapety z konglomeratu.
Kompletne wykończenie pod klucz i wyposażenie apartamentu z meblami ruchomymi – w ramach opcji dodatkowej do uzgodnienia – mogą Państwo wybrać jeden z trzech wariantów wykończenia apartamentu prezentowanych poniżej.

W cenie apartamentu nie jest zawarte miejsce postojowe.

* Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego

Adres:
Krynica Morska, ul. Niska
Termin odbioru:
II kwartał 2019
Parking:
Miejsce postojowe zewnętrzne
342 563 zł
Powierzchnia
36 m2
Liczba pokoi
2
Liczba sypialni
1
Liczba łazienek
1
Rok budowy
2019
Piętro
0
Liczba pięter
2
Miejsce parkingowe
1
Plan.
Zapoznaj się dostępnymi wariantami wykończenia:.
Informacje dodatkowe .
  • Aneks kuchenny
  • Klimatyzacja
  • Ogród
  • Taras
 

Kontakt.

Biuro Sprzedaży

Nautikka Invest.

+48 730 739 731, +48 508 661 683
inwestycje@nautikka-invest.pl
sprawdź

Polecane oferty.