Nautikka Park

Apartament A1.1. Wolny

Komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 34,47 m2 zaprojektowany z myślą o wypoczynku dla 4 osób. Lokal położony na parterze budynku A – klatka A1 z północno-wschodnią ekspozycją okien. Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki. W salonie przewidziano miejsce na wygodną sofę z funkcją spania, stolik kawowy, szafkę RTV, funkcjonalny aneks kuchenny oraz szafę na ubrania. W sypialni zaprojektowano dwuosobowe, pełnowymiarowe łóżko oraz szafę. Z pokoju dziennego przewidziano wyjście na taras/balkon.

Apartament, za sprawą optymalnej powierzchni i świetnie zaplanowanej funkcji, stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów poszukujących lokalu na wynajem krótkoterminowy z dużym potencjałem rentowności.

Technologia wykonania budynków:

Budynki zostaną wykonane w konstrukcji żelbetowej z wypełnieniem z bloczków silikatowych gr. 24/25 cm. Ściany działowe gr. 8 cm z bloczków silikatowych. Tynki gipsowe malowane. W pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci – tynki cementowo-wapienne. Stropy międzykondygnacyjne typu filigran o gr. 20 i 24 cm. Stropodach na płycie stropowej filigran, przykryty warstwą izolacji ze styropianu i papą termozgrzewalną. Ocieplenie elewacji o gr. 15 cm ze styropianu wykończonego tynkiem silikonowym typu baranek 1mm. Miejscami okładziny z płytek gresowych oraz drewna lub laminatów HPL montowanych na stelażu systemowym. Stolarka okienna drewniana w kolorze złoty dąb lub podobnym. Balustrady systemowe ze szkła bezpiecznego.

Części wspólne zaprojektowane indywidualnie, wykończone w wysokim standardzie. Ściany korytarza cekolowane i malowane na kolor, miejscami okładziny i tapety. Wejścia do apartamentów wykończone estetycznymi portalami w kolorze skrzydeł drzwiowych.

Z myślą o najwyższym komforcie użytkowania zaplanowano wewnętrzną strefę fitness, kids club i rowerownię.

Wykończenie “pod klucz” opcja dodatkowa:

Apartament w standardzie deweloperskim wyposażony w klimatyzację, podnoszącą komfort użytkowania w sezonie letnim, drewniane okna, drzwi antywłamaniowe z czytnikami kart, parapety z konglomeratu.
Kompletne wykończenie pod klucz i wyposażenie apartamentu z meblami ruchomymi – w ramach opcji dodatkowej do uzgodnienia – mogą Państwo wybrać jeden z trzech wariantów wykończenia apartamentu prezentowanych poniżej.

W cenie apartamentu nie jest zawarte miejsce postojowe.

Istnieje możliwość wyboru miejsca postojowego w hali garażowej lub zewnętrznego, indywidualnego miejsca na terenie inwestycji wzdłuż ul. Żeromskiego.

Prezentowane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

*Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego

Adres:
Krynica Morska, ul. Żeromskiego 4
Termin odbioru:
II kwartał 2020
Parking:
hala garażowa / miejsce postojowe zewnętrzne
Okna:
drewniane
324 018 zł
Powierzchnia
34 m2
Liczba pokoi
2
Liczba sypialni
1
Liczba łazienek
1
Rok budowy
2020
Piętro
0
Liczba pięter
4
Miejsce parkingowe
1
Plan.
Zapoznaj się dostępnymi wariantami wykończenia:.
Informacje dodatkowe .
  • Aneks kuchenny
  • Fitness
  • Kids Club
  • Klimatyzacja
  • Taras
 

Kontakt.

Biuro Sprzedaży

Nautikka Invest.

+48 730 739 731, +48 508 661 683
inwestycje@nautikka-invest.pl
sprawdź

Polecane oferty.