budynek Villa Nautikka
Nr Kondygnacja Powierzchnia Liczba pokoi

Kliknij w numer mieszkania, żeby zobaczyć kartę

Villa Nautikka

Gotowe apartamenty z wykończeniem pod klucz jedynie 600 m od morza

Villa Nautikka to kameralna inwestycja położona w sąsiedztwie Latarni Morskiej przy ulicy Gdańskiej 139 w Krynicy Morskiej. Odległość od szerokiej, piaszczystej plaży nad Zatoka Gdańską wynosi 600 m, a od plaży nad Zlewem Wiślanym dzieli ją jedynie 200 m. W niedalekiej odległości znajduje się ścieżka rowerowa, którą dojedziemy do granicy naszego Państwa. Dojście do centrum miasta zajmie nam około 10 minut.

W ramach przedsięwzięcia powstało 12 komfortowych apartamentów rozmieszczonych na czterech kondygnacjach w jednym budynku. Powierzchnia poszczególnych apartamentów wynosi od 27 do 34 m2. Apartamenty zostały wykończone "pod klucz" wraz z kompletnym wyposaĹźeniem w meble ruchome tj. sofy, szafy, sprzęt AGD i RTV. Wszystkie mieszkania mają doskonałą, południową lub zachodnią ekspozycje co sprawia ,Ĺźe wnętrza są jasne i ciepłe. Część apartamentów na wyĹźszych kondygnacjach posiada duĹźe balkony, a do lokali parterowych przynależą prywatne ogródki wydzielone drewnianą pergolą. Z okien na wyĹźszych kondygnacjach rozciąga się piękny widok na Zalew Wiślany oraz na nowo wybudowaną Marinę.

Udogodnienia

Villa Nautikka to atrakcyjnie usytuowana, kameralna inwestycja oferująca gotowe apartamenty wykończone pod klucz.

W budynkach przewidzieliśmy następujące udogodnienia:

  • wnętrza wykończone pod klucz,
  • lokale wyposażone w sprzęt rtv i agd,
  • obiekt funkcjonujący od 3 lat,
  • stali klienci korzystający z wynajmu,
  • wyniki rentowności w oparciu o rzeczywiste zyski z poprzednich sezonów,
  • południowe i zachodnie usytuowanie apartamentów.

Cechy inwestycji Villa Nautikka

#

Doskonała lokalizacja

 

Położenie wśród przyjaznej zabudowy apartamentowo-pensjonatowej klika minut od paży nad Zalewen Wiślanym, mariny oraz centrum z wieloma aktrakcjami i restauracjami.

#

Balkony i ogródki

Apartamenty wyposażone są w balkon lub ogródek tak, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania w sezonie letnim.

#

Optymalne powierzchnie apartamentów

Apartamnety zaprojektowane w sposób maksymalizujący rentowność inwestycji. Powierzchnie użytkowe i rozkłady funkcjonalne dostosowane do wymagań turystów.

#
#
#
#

Apartamenty gotowe do odbioru

Solidna konstrukcja żelbetonowa z wypełnieniem z bloków SILKA. Ocieplenie warstwą styropianu o grubości 20cm. Okładzina z naturalnego drewna, płyt włókno-cementowych i tynku silikonowego.

Sprawdzony biznes

Zakup apartamentu w funkcjonującym, sprawdzonym biznesie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku wynajmu apartamentów.

#

Zabudowa mieszkaniowa 8% VAT

Apartamenty sprzedawane jako lokale mieszkaniowe z 8% stawką podatku VAT pozwalają na sfinalizowanie inwestycji standardowym kredytem mieszkaniowym.

Lokalizacja

Villa Nautikka to kameralna inwestycja położona w sąsiedztwie Latarni Morskiej przy ulicy Gdańskiej 139 w Krynicy Morskiej. Odległość od szerokiej, piaszczystej plaży nad Zatoką Gdańską wynosi 600 m, a od plaży przy Zalewie Wiślanym dzieli ją jedynie 200m.

slide
slide
slide
Krynica Morska, ul. Gdańska 139